Menu

Firma czy inwestowanie? - blog ekonomiczny

Korzystniej jest prowadzić firmę czy żyć z inwestowania? Opisuję wybrane usługi finansowe oraz przedstawiam swoje spojrzenie na finanse osobiste, bankowość oraz wydarzenia ekonomiczne.

Premia za Konto 360° w Millennium

kstokol

Wiele blogów finansowych opisywało ostatnio tę promocję. Twierdząc, że to dobra okazja. Bezpłatne konto osobiste w Banku Millennium pozwalało na uzyskanie 150 zł premii na prostych zasadach w 3 miesiące. Zostało niewiele czasu by skorzystać z oferty, więc warto się pospieszyć. To już kolejna edycja promocji.

Przeczytaj poniżej jak zgarnąć premię dla konta 360 stopni w Milenium. Takie mamy czasy, że dobre promocje na konta osobiste nie trafiają się już tak często. Czytelnicy mojego bloga również mają okazję skorzystać z promocji “Konto 360° z premią za aktywność”. Na przejrzystych zasadach. Akcja organizowana jest przez program afiliacyjny Agory we współpracy z bankiem Millennium posiadającym pozytywne opinie klientów. W rezultacie w prosty sposób i po spełnieniu prostych warunków, w ciągu 3 miesięcy możemy zarobić 150 złotych.

Promocja w Banku Millennium

bank millennium opinie kontoTo nie koniec dobrych informacji. Dla tych, którzy się pospieszą jest dodatkowa okazja, żeby zarobić jeszcze więcej. Jest to możliwość założenia również w Banku Millennium do 10 października konta oszczędnościowego, na którym otrzymamy wysokie rynkowo oprocentowanie. Wyższe odsetki są dostępne dla nowych środków wpłaconych na rachunek. Takie oprocentowanie mamy dla dużych kwot zdeponowanych na koncie, nawet do 100 tysięcy złotych.

Jak zapewne wiesz opinie Millennium Bank klientów konta osobistego ma dość pozytywne. Opłaty za rachunek są prawie zerowe. Droga do 150 zł premii jest już opisana Krok po Kroku. Pierwszym krokiem jest samo założenie konta 360 stopni w Millennium. Możesz to zrobić klikając na link dostępne na wielu stronach w sieci. Z promocji mogą skorzystać nowi klienci banku Millennium, którzy założą Konto 360° lub Konto 360° Student przez formularz rejestracyjny najpóźniej do dnia 31 października. Warunki nie są zbyt wygórowane więc nie trudno je spełnić. 

Warunki przyznania premii

Zanim jednak to zrobisz przeczytaj dokładnie, dlaczego ta oferta jest taka dobra. Żeby skorzystać z promocji możesz założyć konto Konto 360° lub Konto 360° Student i spełnić dwa warunki:

 1. Zasilić konto regularnymi przelewami zewnętrznymi z innego banku na kwotę 1000 złotych miesięcznie. Możesz w ciągu miesiąca zrobić wiele takich zgodnych z regulaminem przelewów. Dla Banku Millennium ważne, żeby suma dała 1000 złotych. Pieniądze możesz wypłacić w bankomacie i przeleć gdzie indziej zaraz po tym, jak osiągniesz ten wymagany dla konta limit.
 2. Wykonać miesięcznie, co najmniej jednej płatności wydaną do rachunku kartą debetową. Przyznasz, że jedna płatność kartą w skali miesiąca to naprawdę niewiele. Wysokość transakcji również nie ma żadnego znaczenia.moneybilonkonto

Zerowe opłaty dla rachunku 360 stopni

Dzięki spełnianiu regulaminu Milenium koszty prowadzenia konta będą następujące:

 • 0 zł za prowadzenie osobistego konta (lub 8 zł / m-c za Konto 360°, gdy nie spełnimy warunków bezpłatności. Konto 360° Student jest bezpłatne bez warunków)
 • 0 zł za kartę debetową do tego rachunku (lub 7 zł / m-c, jeśli nie spełnimy warunków bezpłatności). Wydawana standardowo karta Visa umożliwiającą klientom płatności zbliżeniowe.
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich sieci bankomatów w Polsce (lub 0–5 zł w zależności od bankomatu, jeśli nie spełniamy warunków bezpłatności, o których pisałem wyżej)
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich sieci bankomatów za granicą
 • 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Internet i mobilne
 • 0 zł za przelewy na e-mail lub telefon
 • 0 zł za polecenie zapłaty

Przy otwieraniu konta osobistego w Millennium można skorzystać z dwóch usług. Na szczęście możemy z nich zrezygnować w tym banku zaraz po założeniu konta.

 • Pakiet Bardzo Pomocny – jest to popularne ubezpieczenie typu assistance pozwalające skorzystać do maksymalnie 7 razy w ciągu roku z pomocy domowej, pomocy medycznej oraz pomocy IT. Przez pierwsze 12 miesięcy pakiet jest całkowicie bezpłatny. Dopiero po ich upływie zaczyna on kosztować 4,98 zł miesięcznie. Zrezygnować z niego możemy w każdej chwili. To sprawia że Bank Millennium opinie o koncie ma bardzo dobre.
 • Pakiet Bezpieczeństwa – produkt powiązany jest kartą debetową Millennium Visa Konto 360. Obejmuje powiadomienia SMS o każdej transakcji dokonywanej kartą (pierwsze 25 z nich jest bezpłatnych, a za kolejne trzeba zapłacić po 0,25 zł / SMS). Cały pakiet kosztuje 3,99 zł / m-c, przy czym przez pierwsze 2 miesiące od wydania karty opłata ta nie jest naliczana (musimy spełnić warunki bezpłatności konta). W trakcie składania wniosku o otwarcie konta nie ma możliwości rezygnacji z pakietu bezpieczeństwa. Dyspozycję musimy złożyć po otwarciu konta.

Komentarze (5)

Dodaj komentarz
 • Gość: [Trejdoo] *.cable.smsnet.pl

  Uwielbiam Twój blog! Dzięki niemu, wiem wiele o promocjach, o których normalnie nie miałbym zielonego pojęcia. Uważam, że jeśli możemy bez większego wysiłku otrzymać jakąś kwotę zupełnie za darmo, to dlaczego nie? Swego czasu udało mi się załapać na fajną promocję w BZWBK.

 • Gość: [Getbucks] *.dynamic.chello.pl

  To ciekawe - nie wiedziałem, że taka promocja jest organizowana. Chętnie z niej skorzystam, bo zastanawiam się własnie nad zmiana banku (tu, gdzie jestem obecnie zaproponowano mi fatalne warunki).

 • Gość: [Aneta] *.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

  Takie zestawienie i analiza jest bardzo pomocne.
  Ciesze się że mogę z tego skorzystać.

 • marianmeduza

  Muszę przyznać, ze nigdy nie miałem konta w tym banku i jakoś do mnie te promocje nie trafiają. Zdecydowanie bardziej ważne jest dla mnie czy mój bank będzie obejmowany w systemie płatności online www.cashbill.pl/ z którego bardzo często korzystam.

 • Gość: [Damian] 95.160.190.*

  Nigdy nie miałem okazji mieć konta w tym banku więc jeśli chodzi o obsługę klienta i działanie całego procesu płatności to nie mam zdania na ten temat. Mi bardziej pasuje posiadanie karty wielowalutowej www.igoriacard.com/karta-prepaid-dla-podrozujacych/ gdyż to właśnie dzięki niej mogę bez najmniejszego problemu realizować płatności za granicami kraju.

© Firma czy inwestowanie? - blog ekonomiczny
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci